Zapraszamy na warsztaty fotograficzne „Zrób doskonałe zdjęcia swoim dzieciom”

barBiałostocka Akademia Rodziny we współpracy z Fundacją „Cud Miód Rodzina” zapraszają na warsztaty fotograficzne „Zrób doskonałe zdjęcia swoim dzieciom”.

W życiu rodzinnym mamy wiele okazji, by zamieniać się w fotografów: narodziny dziecka, ważne wydarzenia i uroczystości, pierwszy uśmiech, pierwszy ząb, pierwsza zupka, pierwsza klasa, dziewczyna, bryka, wnuczka…

Pamięć jest ulotna, a zdjęcia pozostają! Warto więc robić je doskonale.

 

Warsztaty trwają ok. 3 godzin, składają się z części teoretycznej na temat zasad fotografiki oraz części praktycznej, podczas której wykonujemy zdjęcia swoim dzieciom pod okiem fotografa. Na zakończenie zostaną przeanalizowane i omówione efekty prac uczestników.

Na warsztaty zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami. W trakcie części teoretycznej dla dzieci zapewniamy dobrą zabawę, zaś w części praktycznej dzieci zamieniają się w celebrytów, a rodzice w paparazzi.

Plan warsztatów:

  • 1 godz. – wprowadzenie do fotografii dziecięcej – kadrowanie, oświetlenie, zachowanie dzieci, przykładowe zdjęcia i techniki
  • 1 godz. – zajęcia praktyczne: ćwiczenia pod okiem fotografów
  • 1 godz. – omówienie wybranych zdjęć wykonanych przez uczestników

Prowadzący:
Anna Czarnecka i Maciej Korsan – Duet fotograficzny Czary Pary. Doświadczenie zdobywali przez wiele lat osobno, razem działają od maja 2014 roku. Specjalizują się w fotografii reportażowej.

Warsztaty odbędą się w piątek 24 kwietnia 2015 r. w godz. 16.30 – 20.00 w Białostockiej Akademii Rodziny ul. Sokólska 1, w sali nr 115.
Na warsztaty należy zabrać swój aparat fotograficzny (dowolna marka lub typ aparatu).

Opiekę nad dziećmi w trakcie trwania warsztatów pełnić będą członkowie i wolontariusze Fundacji „Cud Miód Rodzina”. Zapewniamy, iż żadne dziecko nie będzie się nudzić 🙂

Adres wydarzenia i zapisy:

http://rodzina.bialystok.pl/wydarzenia/133/zrob-doskonale-zdjecia-swoim-dzieciom-warsztaty-fotograficzne/