O nas

Fundacja Cud Miód Rodzina powstała w czerwcu 2014. W gronie matek założycielek znalazły się trzy biologiczne matki, dla których rodzina to nie tylko podstawowa komórka społeczna, a raczej wezwanie do miłości, przemiany, dojrzewania. Celem fundacji jest więc wszelkie działanie na rzecz rozwoju i promocji rodziny.

 

Źródłem inspiracji oraz fundamentem naszej działalności jest społeczna nauka Kościoła katolickiego. Pierwsze kroki stawiałyśmy w Chrześcijańskim Klubie Mam. Fundacja zaś jest krokiem naprzód, wejściem z konkretną propozycją w szerszy kontekst społeczny.

Pragniemy otoczyć opieką poszczególnych członków rodziny, proponując różnego rodzaju aktywności wspierające rozwój osobisty. A także wzmacniać pozycję rodziny, jej wewnętrzny rozwój oraz funkcje społeczne. Nasze działania obejmują sferę rozwoju psychicznego i emocjonalnego, relacji międzyludzkich, porozumienia bez przemocy, naturalnego wzrastania do pełnionych w rodzinie ról.

Fundacja promuje przedsiębiorczość i aktywność zawodową w gronie matek i ojców, zdrowy styl życia, ekologię, miejsca przyjazne rodzinie, rodzinną rekreację i sport, a także wszelkie inicjatywy, które działają na rzecz rodziny.

10496947_1457886067812069_3598621537395967484_o