Warsztaty fotograficzne „Zrób doskonałe zdjęcia swoim dzieciom”

fotograficzne_rel

W ramach współpracy z Białostocką Akademią Rodziny w piątek 24 kwietnia 2015 r. w godz. 16.30 – 20.00 została przeprowadzona 2 edycja warsztatów „Zrób doskonałe zdjęcia swoim dzieciom”. Jak zawsze czarująca Anna Czarnecka i nie mniej czarujący Maciej Korsan  (Duet fotograficzny Czary Pary) wprowadzili 20 rodziców w świat profesjonalnej fotografii.

 

Warsztaty trwały 3 godziny, składały się z części teoretycznej na temat zasad fotografiki (kadrowanie, oświetlenie, zachowanie dzieci, przykładowe zdjęcia i techniki) oraz części praktycznej, podczas której pod okiem fotografów rodzice zamienili się w paparazzi i robili zdjęcia swoim dzieciom, małym celebrytom. Na zakończenie zostały przeanalizowane i omówione efekty prac uczestników.

W trakcie warsztatów członkowie Fundacji „Cud Miód Rodzina” zapewnili dobrą zabawę dzieciom. Nie zabrakło zabaw ruchowych, plastycznych i muzycznych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom warsztatów i życzymy byście pięknie uwieczniali ważne wydarzenia z życia waszych rodzin.

Zapraszamy do fotogalerii 🙂